OPTYMALIZACJA ROZKROJU: ALTENDORF MAGIS

DO KAŻDEJ PIŁY FORMATOWEJ


Skróć czas pracy, uprość obsługę na pile formatowej i oszczędzaj na kosztach produkcji i materiałach - dzięki oprogramowaniu do optymalizacji rozkroju firmy Altendorf!

Magis oferują spójne i dotychczas unikalne oprogramowanie użytkownika do pił formatowych. Magis and Magis Opti są idealnym uzupełnieniem pił formatowych i oferują znaczne korzyści w obróbce płyt, bez względu na to, jak duża lub mała jest maszyna.

Altendorf oferuje dwa różne programy do optymalizacji cięcia: Magis i Magis Opti.

ALTENDORF MAGIS: NOWY, CYFROWY PRZEWODNIK
PROSTE PROWADZENIE ZŁOŻONEJ PRACY

Altendorf Magis to nowy cyfrowy, graficzny system prowadzenia operatora, który upraszcza złożoną pracę.

Po której stronie lub przy którym organiczniku należy ciąć dany element? Z Magis to żaden problem: po prostu zaimportuj wcześniej zoptymalizowany lub utworzony plan cięcia, a inteligentne oprogramowanie poprowadzi Cię krok po kroku przez wcześniej zdefiniowane sekwencje cięcia - tak jak w systemie nawigacji. Użytkownik polega na wskazówkach. W rezultacie można spodziewać się oszczędności czasu i materiałów.

ALTENDORF MAGIS OPTI: NOWE OPROGRAMOWANIE DO OPTYMALIZACJI PŁYT
DO KAŻDEJ PIŁY FORMATOWEJ

MAGIS Opti to oprogramowanie do optymalizacyji dla komputerów PC i tabletów, opracowane przez firmę Altendorf specjalnie dla pił formatowych. Ten system sprawia, że optymalizacja obróbki jest łatwiejsza i bardziej wydajna niż kiedykolwiek!

Oprogramowanie do optymalizacji rozkroju oferuje szereg możliwości indywidualnego dostosowania się do specyfikacji klienta, a jednocześnie sprawia, że przygotowanie pracy na pile formatowej jest bardziej ekonomiczne. Należy tylko zimportować listy cięć w plikach Excel lub utworzyć kolejne kroki bezpośrednio jako plan, które można edytować i dostosowywać w dowolnym momencie. Ponadto można tu podać dodatkowe informacje, na przykład dotyczące obróbki krawędzi.

Nasze oprogramowanie wspiera w optymalizacji cięcia i tworzy z listy optymalny plan cięcia dla przedmiotu obrabianego. Ten plik można następnie zaimportować jako plik SAW w MAGIS. Wymagany system operacyjny: Windows 10 lub nowszy.

POMOC W OPTYMALIZACJI CIĘCIA
KONTAKT Z FIRMĄ ALTENDORF

Masz pytania dotyczące oprogramowania Altendorf, chciałbyś wiedzieć, który program najlepiej odpowiada Twojej pracy lub chciałbyś otrzymać ogólne porady? A może chcesz poprosić o wersję demo?

Skontaktuj się z nami już teraz!

Doradzimy w zakresie optymalizacji za pomocą odpowiedniego oprogramowania i wyjaśniamy poszczególne programy do cięcia.


NASZE FILMY Z MAGIS

W naszej serii filmów MAGIS pokrótce wyjaśniamy najważniejsze funkcje i zastosowania Altendorf MAGIS i MAGIS Opti. Więcej filmów można znaleźć na naszym kanale YouTube.

Więcej filmów