AKCESORIA I STEROWANIA PIŁ ALTENDORF

W SKRÓCIE: NASZE OPCJE

Naszym celem jest przedstawienie funkcji akcesoriów. W krótkich filmach pokazujemy najważniejsze podstawowe funkcje naszych opcji i sterowania, które ułatwiają cięcie. Może czegoś brakuje? Czekamy na Twoją opinię! Napisz do nas krótki e-mail, a my postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom.

 


STÓŁ POWIETRZNY

Nasz stół powietrzny ogromnie ułatwia pracę z ciężkimi elementami. Jednostka sprężonego powietrza działa po prawej stronie tarczy, ułatwiając pracę na prowadnicy. Dzięki prawie bezdotykowemu transportowi nad stołem maszyny nie ma zarysowań.

STEROWANIE F 45 PRODRIVE

Cechą szczególną tego systemu sterowania jest jego bardzo prosta obsługa i przejrzystość. Wszystkie wartości i funkcje są wyraźnie wyświetlane na ekranie o przekątnej 90 mm. Za pomocą zielonych przycisków można sterować wszystkimi osiami z napędem, a dodatkowo znajduje się również funkcja wykonywana wpustów. Białe przyciski służą do wprowadzania wartości. Obrotowa jednostka sterująca zapewnia niespotykaną łatwość obsługi, przejrzystość, bezpieczeństwo i wygodę.

DIGIT X

Ten elektroniczny system pomiarowy zapewnia szybkie i precyzyjne pozycjonowanie ogranicznika równoległego. Powtarzające się wymiary można dokładnie odtworzyć i sprawdzić na wyświetlaczu DIGIT X. Korekta położenia ogranicznika równoległego jest pokazywana cyfrowo na wyświetlaczu sterownika maszyny podczas pracy z pochyloną tarczą. Wymiary są korygowane automatycznie, gdy przykładnica jest ustawiana z pozycji pionowej do poziomej.

 

STEROWANIE F 45 EVODRIVE

Główną cechą systemu sterowania jest duży, 7-calowy ekran dotykowy, który pozwala na wybór osi i różnych funkcji oprogramowania. Wprowadzanie wartości odbywa się za pomocą klawiatury. Główną różnicą w stosunku do jednostki sterującej F 45 ProDrive jest już zintegrowana technologia, którą można wybrać w menu. W menu głównym znajdują się różne narzędzia, takie jak rowkowanie, cięcie ukośne z naddatkiem, funkcja przyrostu wymiaru, a także różne ustawienia programu, ustawienie podcinaka, zarządzanie narzędziami i podstawowe ustawienia maszyny.

RĘCZNY OGRANICZNIK RÓWNOLEGŁY

Ustawienie ogranicznika jest łatwe; precyzyjna regulacja zapewnia dużą dokładność. Prowadnica równoległa opuszcza się poza poziom stołu maszyny, aby zwolnić dodatkowe miejsce dla dużych paneli.


OGRANICZNIK KĄTOWO- POPRZECZNY

Po prostu precyzyjne cięcie:ogranicznik kątowo- poprzeczny ze zintegrowaną kompensacją długości ułatwia wykonywanie cięć ukośnych i cięć pod kątem dokładnie w jednej funkcji. Ustawiony kąt można regulować w sposób ciągły w zakresie 49° za pomocą stopniowanej skali. Zderzaki można ustawiać indywidualnie w dowolnej odległości do maksymalnie 3500 mm.

RÓWNOLEGŁE URZĄDZENIE TNĄCE

Precyzyjny i solidny system wyposażony jest w mechanizm blokujący 90°, który zapewnia absolutną powtarzalność pozycji pod kątem prostym. Ogranicznik można odchylać do 47° w dowolnym kierunku. Zintegrowany wyświetlacz cyfrowy pokazuje ustawiony kąt z dokładnością do 1/100° dla optymalnej precyzji. Uwzględniono również kompensację długości, która jest po prostu pobierana ze skali, gdy ogranicznik jest ustawiony pod kątem.

STEROWANIE F 45 ELMODRIVE

F 45 ElmoDrive łączy w sobie najbardziej zaawansowaną i wszechstronną technologię sterowania istniejącą dla pił formatowych. Umieszczony na wysokości oczu, łączy w sobie optymalną łatwość obsługi i prezentacji z praktyczną i ergonomiczną obsługą. Funkcje są łatwo dostępne i przejrzyście prezentowane na 12-calowym ekranie dotykowym. Oprócz funkcji sterowania Pro i EvoDrive, sterowanie ElmoDrive ma wiele innych opcji oprogramowania i aplikacji, takich jak praktyczna funkcja pulpitu. Można łatwo przechowywać regularnie używane funkcje w dolnej części ekranu. Podsumowując, nic nie dorównuje F 45 ElmoDrive pod względem technologii sterowania.